Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Mafia Game

Jan 2012

Domyślnie Mafia Game

Chciałbym przedstawić Wam grę Mafia Game. Oto krótki opis:

Mafia Game to przeglądarkowa gra strategiczna, w której stajesz się jednym z wielu gangsterów uczestniczącym w jednym wielkim wyścigu o sławe, pieniądze i szacunek.

Na początku gry jesteś zwykłym żółtodziobem, który ma nawet problemy z wykonaniem najprostszego przestępstwa. Z biegiem czasu jednak nabierzesz wprawy i okradanie przechodniów czy porywanie luksusowych samochodów stanie się dla Ciebie chlebem powszednim.

Mając już trochę obycia w grze możesz pokusić się o ataki na innych graczy czy też wstąpienie do mafijnej rodziny. W Mafia Game możesz zostać Prezydentem jednego z kilku dostępnych państw, a także stać się właścicielem kasyna, więzienia czy też fabryki amunicji.

Link do gry: http://www.mafia-game.pl

Nov 2011

Domyślnie

moja-mafia.pl co nie

Zarejestrowany Awatar Norbi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maix Zobacz posta
    moja-mafia.pl co nie
    Coś mi się wydaje że nie...

1.275 Graczy łącznie
    56 online

Możesz podać datę powstania tej gry tak z ciekawości...

To jest pytanie podchwytliwe
    Przyjąłem funkcje zielonego: 11.06.2012 roku
    Awansowałem i pozieleniałem: 07.10.2012 roku
    Pozdrawiam

Jan 2012

Domyślnie

Gra powstała pod koniec Listopada, a stworzenie tej gry zaproponowali mi właściciele skryptu mojamafia.pl jako, że na co dzień prowadzę dosyć popularny serwis o grach przeglądarkowych.
    W odróżnieniu od wielu innych gier z tego kreatora ta ma poustawiane opcje "pod ludzi", a nie pod zarabianie na niej. Nie ma też żadnych irytujących reklam. Nie rozdaję kredytów jak to zwykli robić często twórcy innych gier mafijnych. Nie faworyzuję innych graczy. Żaden gracz nie jest moderatorem. Jednym zdaniem starałem się stworzyć taka grę, która będzie się znacznie różniła od reszty gier z tego kreatora i mam wrażenie, że mi się to udało.
    Co prawda ilość graczy online nie jest jeszcze porywająca, ale jest to pierwsza edycja gry. W kolejnej jestem pewien, że średni licznik graczy online będzie trzycyfrowy. Szczerzę o na początku nie wierzyłem, że ta gra może być interesująca, ale wiele osób gra i jest zadowolona z serwera.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)