Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Bot do adf.ly jak nabijać odsłony

Nov 2017

Talking Bot do adf.ly jak nabijać odsłony

Witam, to mój pierwszy poradnik, jak i pierwszy post na tym forum, nazywam się 602, programuje w nisko i wysokopoziomowych językach, mam nadzieje że mnie polubicie

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, potrafi wygenerować od 1 do 2000 wyświetleń w 2 min, podczas gdy stawka na adf.ly to 5$ = 10 000, można to wyrobić przez ok. 10-16 minut, należy pamiętać że adf.ly po jakimś tygodniu takiego farmienia blokuje konto, radzę więc robić to z zapasowego konta, nie nadużywajcie tego w taki sposób żeby robić 400$ dziennie, bo administratorzy to ogarną i zablokują.

Download: https://www.dropbox.com/s/il6d0da4kb...fly_1.zip?dl=0
    Znane błędy:
    - Czasami w przypadku próby wklepanie ponad 2k odsłon, aplikacja się crashuje (procek nie wyrabia)
    - aplikacja korzysta z mojego prywatnego serwera do generowania odsłon, czasami serwer jest przeciążony, i do weryfikacji potrzeba kilka godzin, tzn. aplikacja generuje wyświetlenia, ale pojawiają się po paru godzinach

Piękna

Domyślnie

Hmm, a dlaczego to serwer generuje wyświetlenia, a nie program sam w sobie? Zainstalowałem, przetestowałem i działa, ale tylko przez kilka minut. Tak czy inaczej, to nie dla mnie, ale ciekawe.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów